W Polsce, która odbyła się protest przeciwko przyjmowaniu migrantów

0902165Pod koniec ubiegłego tygodnia w stolicy Polski, wiec odbył się protest przyjmowania uchodźców, którzy przychodzą do nich w kraju z Bliskiego Wschodu.

Ten protest ze względu na fakt, że wiele osób w Polsce nie ma obywateli, którzy są muzułmanami, znajdujące się na terytorium ich kraju, bo wierzą, że imigranci są zagrożeniem dla społeczeństwa.

Po tych wszystkich zdarzeń przestępczych, które miały miejsce w Europie Zachodniej, nie wierzą, że Polacy nie ten sam los. W celu rezygnacji ze zobowiązań przedstawionych przez Unię Europejską w sprawie przyjęcia polskich imigrantów w tych krajach, zdecydowano się na przeprowadzenie referendum, aby każdy Polak mógł głosować „za” lub „przeciw” przyjęciu uchodźców, a do tego referendum odbyło się podczas spotkania zebrano głosów obecnych dla jego zachowania, których liczba wyniosła około stu tysięcy.

Protest przeciwko przyjmowaniu migrantów odbyło się nie tylko w stolicy Polski, ale również przechowywanych w kilku innych miastach kraju. W tym samym czasie na jednym z placów stolicy, wzięli także udział obywateli, którzy są gotowi do przyjęcia uchodźców, ale w celu uniknięcia konfliktów między dwoma stronami konfliktu do przestrzegania kolejności siły policyjne były zaangażowane.