W Polsce może zwiększyć minimalną pensję

Gdy stało się znane ze słów Ministra Pracy i Polityki Społecznej Elzhbety Rafalskoy, obecnie w kraju ma najniższą stopę bezrobocia, a wraz z rozpoczęciem prac sezonowych, będzie jeszcze mniej.

Należy zauważyć, że większość ludzi w centrach zatrudnienia, liczba nie jest to długi czas, ponieważ nie mogą szybko znaleźć pracę.

Minister zauważył, że w najbliższej przyszłości istnieje potrzeba zwiększenia korzyści dla bezrobotnych w wysokości do 230 euro miesięcznie, bo w tej chwili to jest najniższy wśród krajów europejskich. Ponadto, istnieje potrzeba zwiększenia płacy godzinowej i płacy minimalnej.

Faktem jest, że w ostatnich czasach nie ma takiej sytuacji, w której przedsiębiorcy i rolnicy występują niedobory siły roboczej, w związku z czym są zmuszeni do podniesienia płac, aby przyciągnąć ludzi do pracy.

Ponadto, wzrost płac będzie znacznie zmniejszyć przepływ ludzi, którzy chcą, aby przejść do krajów zachodnich, z których większość to młodzi ludzie, którzy ukończyli uniwersytety i kwalifikacje.

Czytaj więcej:
pożyczki pozabankowe z obsługą w domu;
pożyczki na dowód credit agricole ;
szybka pożyczka bez bik pozabankowa;
pożyczki gotówkowe Jelenia Góra;
pożyczki dla zadluzonych Legnica;