W Polsce nie było „hotel dla wampirów”

W Polsce nie było "hotel dla wampirów"Trochę dziś przyszła wiadomość mistyczna ze wsi Kadyny, która jest w województwie warmińsko-mazurskim.

Niedaleko od tej wsi w lesie była stara piwnica, że ​​strażnicy przedsiębiorczy postanowił przekształcić w mieszkania dla nietoperzy. W piwnicy było w starym parku „Elblonzkaya wzgórza.” Pracownicy parku i grupy ochotników postanowił leśników do przeprowadzenia naprawy piwnicy i przekształcić go w hotelu dla nietoperzy.

W bardzo krótkim czasie grupa entuzjastów został odnowiony opuszczony pokój, wymienić drzwi i wbiegł do środka czyszczenia. Nowe drzwi ma specjalny otwór, przez który nietoperze mogą latać do wnętrza swojego „hotelu”. Poza tym dbanie o ochronie zwierząt przed zimnem, robotnicy postanowili dalej izolacji ścian piwnic.

Dlaczego było to potrzebne?

Nie jest tajemnicą, że ekolodzy na całym świecie mówią o problemie kontrolowania populacji nietoperzy. Te wyjątkowe zwierzęta o przerażającym wyglądzie są dosłownie na granicy wyginięcia. Powstanie takiego „hotelu” jest jednym z tych kroków, dzięki którym naukowcy planują zwiększyć przyrost naturalny nietoperzy w Polsce i poprawić warunki ich życia. Według ekspertów planuje się zainstalować specjalne kamery wideo wewnątrz lokalu, które pomogą monitorować zachowanie nietoperzy i reagować na wszelkie zmiany w odpowiednim czasie.