W Polsce nie ma rąk

130616111Począwszy od przyszłego roku, Polska będzie bardziej dokładna kontrola osób przybywających do kraju, do pracy sezonowej.

Faktem jest, że w ostatnich latach wiele cudzoziemcy otrzymali pozwolenie na pracę, przybył do kraju, nie jest zatrudniony, ale korzystać z tych dokumentów tylko wjechać do Polski. W związku z taką sytuacją, odbędzie się ono nie tylko u osobników kontrolnych wejścia, ale dalsze obserwacje ich pobytu w tym kraju. Obecnie istnieje niedobór pracowników, głównie w dziedzinie rolnictwa na polskim rynku.

Głównymi migranci pracy są mieszkańcy Białorusi i Ukrainy, w momencie ich liczba, istnieje około ośmiu tysięcy osób. Od nowego roku osoba, która przybyła do Rzeczypospolitej Polskiej do pracy będą korzystać z takich samych warunków pracy, a także Polaków, co oznacza, że minimalna stawka godzinowa nie będzie mniej niż trzy euro za godzinę. Dla tych przedsiębiorców, którzy stale korzystają z usług cudzoziemców, zapewni pewne korzyści, na przykład, ich pracownicy będą sprawdzane raz na trzy lata.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Puck;
pożyczki bez zaświadczeń Człuchów;
pożyczki bez zaświadczeń Kartuzy;
pożyczki bez zaświadczeń Władysławowo;
pożyczki bez zaświadczeń Ustka;