W Polsce obchodzi „na mokro” poniedziałek

2803167Jak wiadomo, w tym roku, święta wielkanocne w Europie rozpoczęła się więcej niż jeden dzień, ponieważ Wielki Piątek jest obecnie uznawany za dzień nie pracuje.

Tak, wszyscy obywatele polscy, w poniedziałek kontynuował świętowanie i zaznaczyć „smingus-Dyngus„, co oznacza mokry poniedziałek.

W tym dniu, głównie chłopców, dziewcząt spróbuj wlać wodę, a tym bardziej robi się mokry, tym szybciej zostaną małżeństwem, a przyszłość narzeczona będzie mógł przelać Cavaliers następnego dnia. Dla tej procedury, w dawnych czasach używane przedmioty, takie jak wiadra lub wiadrze, ale teraz, w większości dzieci użyć broni, napełniony wodą.

Jest to bardzo wyzywające, zabawne i ekscytujące wydarzenie, z których większość chce uciec. W niektórych regionach kraju zachowały się dawne tradycje, które, na przykład, w północnych regionach przyjęte niezamężne dziewczęta Rzut gałązek iglastych. Te tradycje ludowe, zachowane do naszych czasów, podkreślenie tożsamości kulturowej Polaków. Dzień po Wielkanocy, postanowił udać się do odwiedzenia ich bliskim.

Czytaj więcej:
pożyczka bez BIK przez internet w 15 minut ;
pożyczki pozabankowe bez BIK i KRD na dowód;
pożyczka bez BIK szybka;
pożyczka na święta dla zadłużonych;
kredyt dla studenta na działalność;