W Polsce pierwszy samolot przeleciał G550

Członkowie Rządu Rzeczypospolitej Polskiej i innych wyższych urzędników państwa rocznie zrobić wiele podróży do różnych krajów w celu poprawy stosunków handlowych, wchodzi w różnych umów, jak również do rozwiązywania problemów politycznych.

Dla tych celów, jesienią ubiegłego roku podpisał kontrakt ze słynną amerykańską firmę do nabycia dwóch samolotów Gulfstream G550.

Gdy stało się znane Wczoraj jeden z nich wylądował na lotnisku koło Warszawy. Jeśli chodzi o drugą wkładką, oczekuje się ich przybyciem do następnego miesiąca. Oba samoloty mają komfortowe wnętrza, zaprojektowane dla 16 pasażerów, a także nowoczesny sprzęt nawigacyjny.

Te samoloty mogą latać na duże odległości bez dodatkowych opłat, na przykład, aby latać z Warszawy do Nowego Jorku. Samoloty spotkanie odbyło się w uroczystej ceremonii, która była udziałem Ministra Obrony Narodowej. Oba samoloty będą nosić imiona znanych polskich liderów, takich jak Yuzefa Ponyatovskogo i Kazimierza Pułaskiego. Co najważniejsze, mają wysoki stopień niezawodności.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Koziegłowy;
pożyczki bez zaświadczeń Krzanowice;
pożyczki bez zaświadczeń Pilica;
pożyczki bez zaświadczeń Sośnicowice;
pożyczki bez zaświadczeń Ostrowiec Świętokrzyski;