W Polsce, podpisał ustawę o konfiskaty rozszerzonej

Gdy stało się znane, polski Prezydent podpisał ustawę zezwalającą rozszerzonej konfiskaty mienia, które zostało nabyte przez nielegalnych środków.

Stanowi ona, że ​​w przypadku oskarżenia, sprawca prawa musi udowodnić, że jego nieruchomość, która została nabyta w ciągu ostatnich pięciu lat, został kupiony legalnie na zarobione pieniądze, a nie uzyskane w wyniku oszustwa lub innego oszustwa.

Ponadto lista wzrosła, według których zostaną zastosowane zajęcie, a dotyka to będzie tylko te osoby, które są zagrożone karą pozbawienia wolności na okres pięciu lat lub dłużej.

Środki te przeznaczone są do zwalczania systemów korupcji, która jest czasem wykorzystywane przez nieuczciwych rolników i przedsiębiorców, aby uniknąć płacenia podatków.

Jedną ze zmian jest to, że przeniesienie własności lub sprzedaży po obniżonych cenach, nie jest zwolniony z konfiskaty. Ponadto, karze tych osób, do których została wysłana. W przypadku przestępstw gospodarczych, konfiskata będzie również należeć do firm i przedsiębiorstw.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Pniewy;
Szybkie pożyczki Trzemeszno;
Szybkie pożyczki Zbąszyń;
Szybkie pożyczki Kórnik;
Szybkie pożyczki Kłodawa;