W Polsce, postanowiliśmy zorganizować unii, która będzie chronić prawa pracowników ukraińskich

26051612Ze względu na niestabilną sytuację, która jest obecnie obserwowane na Ukrainie, w kraju jest wysoki poziom bezrobocia, jednak wiele osób jest zmuszonych do poszukiwania pracy za granicą.

Według wstępnych danych, na zarobki w Polsce jest już prawie czterysta tysięcy Ukraińców. Ale po przybyciu do obcego kraju i nie znając języka, to jest bardzo trudne do znalezienia godnej i dobrze płatnej pracy, więc zgodzą się pracować bez zatrudnienia, zawierania z pracodawcą nie są bardzo lukratywne kontrakty.

Co zaobserwowano w przypadku, gdy otrzymują uczciwie zarobione pieniądze, udało im z pomocą zagrożeń kancelariami manipulowaniu. W związku z tym stanem rzeczy w Polsce, postanowiliśmy zorganizować Unii, które będą chronić prawa ukraińskich pracowników, którzy pracują w tym kraju. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Piotr Ostrowski, część polskich stowarzyszeń związkowych. Zauważył, że taka dyskryminacja nie tylko obserwowali Polaków, którzy wolą pracować za granicą, więc nie chciałbym zobaczyć Rzeczypospolitej Polskiej był stan, który rozróżnia pracowników według narodowości.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Strzegom;
pożyczki bez zaświadczeń Bogatynia;
pożyczki bez zaświadczeń Kamienna Góra;
pożyczki bez zaświadczeń Lubań;
pożyczki bez zaświadczeń Polkowice;