W Polsce, przygotowując show z okazji rocznicy lotnictwa

W Polsce wiele uwagi poświęca się siłom zbrojonym, tak aby stale były ostrzegane i, w razie konieczności, mogły odeprzeć atak w dowolnym momencie.

Wśród różnych oddziałów sił zbrojnych lotnictwo zajmuje specjalne miejsce, które w przyszłym roku obchodzi stulecie edukacji.

W związku z tak znaczną datą planowane jest zorganizowanie szeroko zakrojonego pokazu lotniczego, który odbędzie się w dwóch miastach Radom i Demblin. Organizatorzy tego wydarzenia oczekują, że wzbudzi zainteresowanie wielu polskich mieszkańców, a także zagranicznych turystów, którzy coraz częściej przybywają do kraju.

W tym kontekście szczególna uwaga zostanie zwrócona na bezpieczeństwo widzów podczas demonstracyjnych lotów wojskowych statków powietrznych. Już od 15 lat w Radomiu odbywa się show z udziałem samolotów wojskowych, a co roku liczba odwiedzających rośnie, w tym roku ich liczba przekroczyła 170 tysięcy osób. Podczas najbliższych wakacji zostaną zaprezentowane próbki nowego sprzętu, a najlepsi piloci w kraju pokażą swoje umiejętności zawodowe.