W Polsce szkoły w Krakowie otrzymała 200 rowerów

22091610Rower jest jednym z najwygodniejszych środków transportu, gdyż nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, a ponadto w przeciwieństwie do samochodu, to może jeździć nie tylko dorośli, ale także dzieci.

Władze Krakowa w związku z zamknięciem stacji wypożyczania rowerów, postanowił przenieść ponad 200 rowerów w szkołach miejskich, a także w domach dziecka. Przed udzieleniem rowerze, wszystkie z nich zostały odnowione i doprowadzone do właściwego formularza.

Transport ten dwukołowy jest niezbędne dla każdej instytucji, ponieważ może być do podróży, takie jak zakup materiałów biurowych, które nagle pilnie potrzebne, a ręka nie był samochód. Teraz rodzice dzieci w wieku szkolnym nie można się martwić o tym, jak dostarczyć dziecko do szkoły, bo każdy z nich może samodzielnie jeździć na rowerze.

Rower pozwala na utrzymanie doskonałej kondycji fizycznej, ponieważ teraz jest problem otyłości, coraz bardziej powszechne u dzieci, większość swojego wolnego czasu przed monitorami komputerowymi.

Czytaj więcej:
pilna pożyczka prywatna forum;
pożyczka sms online;
kredyt na samochód używany bez zaświadczeń;
pożyczki na oswiadczenie online;
pożyczka na sam dowod przez internet;