W Polsce CBA przeglądu wydatków środków przeznaczonych przez UE

1706165W celu uniknięcia defraudacji środków publicznych, w wielu krajach istnieją specjalne wydziały do zwalczania przestępstw gospodarczych.

Tak w Polsce, nie ma biura antykorupcyjnego, który nadzoruje pracę urzędników, w celu zapobiegania korupcji. Wczoraj polscy pracownicy Biura rozpoczęła dochodzenie w sprawie wykorzystania funduszy, które zostały przydzielone przez Europejski Fundusz na okres od dwa tysiące siódmego w dwa tysiące trzynastego roku. Jest to bardzo duża suma, która wynosi ponad siedemnaście miliardów euro. Pieniądze przeznaczono na rzecz reform gospodarczych i innych potrzeb kraju.

Kontrole są przeprowadzane w szesnastu regionów na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Pracownicy Centralnego Biura Antykorupcyjnego skonfiskować wszystkie dokumenty, zgodnie z którym środki zostały rozdzielone i są uważać, aby je sprawdzić, aby dowiedzieć się, gdzie pieniądze zostały wydane. Ponadto, będzie testowane wysokiej rangi urzędnicy państwa, z uwzględnieniem ich przychodów i kosztów.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Lubawka;
pożyczki bez zaświadczeń Przemków;
pożyczki bez zaświadczeń Piechowice;
pożyczki bez zaświadczeń Żmigród;
pożyczki bez zaświadczeń Kąty Wrocławskie;