W Polsce zatwierdzony program „Na dobry początek”

Już w kwietniu tego roku, polski premier powiedział Mateusz Moravetsky że opracowany rządowego programu „Dobry warstw”, który ma na celu wspieranie dzieci.

Gdy stało się znane wczoraj, podczas obchodów Dnia Dziecka została podpisana ten dekret, zgodnie z którym na początku roku szkolnego każdy uczeń otrzyma grant w wysokości 70 euro, który był dobry prezent zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.

Po otrzymaniu tych środków można oczekiwać wszystkich wysokich uczniów szkół, począwszy od pierwszej klasy, a także uczniowie z liceum, którego wiek nie ma więcej niż dwadzieścia lat, a dla osób niepełnosprawnych do 24 lat.

Ta pomoc finansowa, której wysokość wynosi trzysta złotych, przeznaczone na zakup przyborów szkolnych, podręczników, specjalnych korzyści, że dzieci i młodzież to dobry początek nowego roku szkolnego.

W kraju skupia się na dzieciach

Polski rząd robi wszystko, co możliwe, aby stworzyć dla dzieci możliwie najlepsze warunki życia, ponieważ rozumieją, co oni są przyszłością kraju. Po tym wszystkim, dzisiejsi studenci — przyszli lekarze, ekonomiści, naukowcy i inni specjaliści, którzy będą rozwijać gospodarkę i dokonać odkrycia w różnych kierunkach.

W jednym z polskich mediów opublikował artykuł o 10-letniego chłopca, który opisał swoje pomysły na temat Polski w sto lat. Uważa on, że, przede wszystkim, alternatywne źródła energii musi być prowadzona, ponieważ w tym czasie w głębi kraju nie będzie rezerwy węgla.

W celu rozwiązania tego problemu, zaproponował, aby zbudować komorę do recyklingu odpadów, który pracuje jako elektrowni węglowej, nie tylko dostarcza energii, ale także pozbyć się ogromnego składowiska, które jest teraz w Polska jest poważnym problemem. Aparat musi być wyposażony w filtry powietrza, zanieczyszczenie powietrza nie jest dozwolone, ponieważ smog, który często obserwuje się w wielu miastach Polski, staje się przyczyną różnych chorób u ludzi. W swoim artykule, on również określany kanałów dla pociągów próżniowych, w którym czas jest zmniejszenie dziesiątki razy na drodze.

Czytaj więcej:
Pieniężno;
Tolkmicko;
Miłakowo;
Pasym;
Bisztynek;