W polskich miastach podjął działania w obronie wilków

0703167Obecnie wilki są drapieżnikami i są uważane za „pielęgniarki lasy”, bo ich jedzenie, w zasadzie, stają się chore i słabe zwierzęta, niszcząc tym, że czyszczenie ich siedlisk, w wielu krajach są chronione.

Pomimo faktu, że wiele wilki, szakale i kojoty wyjątkiem, dość dużych zwierząt, są one również niebezpieczeństwo, że emanuje z osób biorących udział w polowaniu.

W ten weekend w kilku polskich miastach odbywają się liczne imprezy, dedykowane do ochrony wilków, uczestnicy byli przedstawiciele organizacji ekologicznej. Obecni na obywateli zdarzeń protestować zniszczenie wilki, stworzyliśmy uniwersalny wycie, który przypomina dźwięk emitowany przez wilki. Według nich, te zwierzęta żyją w zwartej stada, które wykazują troskę o siebie i nigdy nie poddawaj się w kłopoty, co trzeba, aby dowiedzieć się wiele osób. Organizatorzy protestu postanowili kontynuować działania wspierające wilki, więc tydzień później odbędzie się ono w trzech miastach kraju. Przypomnijmy, że dla zniszczenia wilk w Rzeczypospolitej Polskiej nie jest miarą kary pozbawienia wolności na dwa lata.

Czytaj więcej:
Międzybórz;
Radków;
pożyczki gotówkowe bez BIKu;
kredyt gotówkowy Citi Handlowy opinie;
pożyczki gotówkowe na dowód;