W polskiej stolicy znaleźć obrazy, które zostały utracone w czasie II wojny światowej

15021614Gdy stało się znane w stolicy Polski został znaleziony obrazy namalowane przez słynnego malarza Jan Matejki, który zakładany przez wielu ekspertów, aby zostały utracone w czasie II wojny światowej, kiedy Powstanie Warszawskie miało miejsce.

Szukaj zdjęć, które stanowią prawdziwe arcydzieło dziesięcioleci zaangażowanych w tak wielu miłośników sztuki, jak i organów ścigania.

Zanim zaczęła się wojna, te wydarzenia, ich właściciele byli ludzie, którzy zaangażowani w zbieranie danych prac, ale w czasie wojny zniknęły i do tej pory uznawano za zaginionych. A teraz, po tylu latach, w końcu udało się znaleźć dwa zdjęcia, które w chwili obecnej jest prywatną własnością mieszkańców stolicy Polski. Polscy eksperci National Museum potwierdziły, że te prace są oryginalne. Według nich, są to obrazy, które były pisane przez znanego polskiego artysty i utracone w czasie Powstania Warszawskiego. Teraz te zdjęcia znajdują się w Muzeum Narodowym w kraju, więc odwiedzenie go, wszyscy będą mogli podziwiać ten obraz.

Czytaj więcej:
Tomaszów Mazowiecki;
Pabianice;
Piotrków Trybunalski;
Łódź;