W Szczecinie odbędą się regaty żeglarskie

W przyszłym tygodniu, począwszy od 5 sierpnia w Szczecinie odbędzie się w najbliższy regaty The Tall Ships Races 2017, których uczestnicy będą żaglowych statków z całego świata.

Impreza odbędzie się w polskim mieście po raz trzeci. W przeddzień dnia wyścig dnia pojawia się coraz więcej turystów, którzy przyjeżdżają tutaj, aby zobaczyć to wielkie wydarzenie.

W tym czasie, właściciele kawiarni i restauracji spróbują zaskoczyć swoich gości wykwintnych dań przygotowywanych z produktów lokalnych rolników, którzy wyróżniają się wysoką jakością i nie zawierają w swoim składzie substancje niebezpieczne.

Planuje się zorganizowanie dużej liczby programów koncertowych, które obejmują nie tylko znanych artystów w Polsce, ale również zagranicznych. Pomimo faktu, że jest to już możliwe, aby zobaczyć wiele osób ubranych w mundury marynarki przed rozpoczęciem wyścigu jeszcze kilka dni na ulicach, tworząc świąteczną atmosferę. Takie wydarzenie na dużą skalę przyczynia się do rozwoju branży turystycznej w Szczecinie.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Czaplinek;
pożyczki bez zaświadczeń Sianów;
pożyczki bez zaświadczeń Karlino;
pożyczki bez zaświadczeń Międzyzdroje;
pożyczki bez zaświadczeń Wolin;