W Unii Europejskiej, zwiększenie handlu nowymi samochodami

2910167W Europie, zwiększenie handlu nowymi samochodami.

Zgłoszenie europejskiego stowarzyszenia producentów samochodów odnotowano wzrost liczby rejestracji najnowszych modeli samochodów osobowych do 7,2% we wrześniu 2016 roku, w porównaniu z tym w czasie ostatniego roku. Wcześniej w tym roku, realizacja samochodu wzrosła do 8%. Tak jak poprzednio, niemiecki koncern „Volkswagen” jest głównym liderem w europejskich producentów samochodów na rynku. Dorastał w realizacji europejskich krajach, francuskiej firmy „Renault” o 18,7%, a tym samym zwiększenie kwoty spółki na rynku europejskim od 8% do 8,9%.

We wrześniu Europejski przemysł nieoczekiwanie przekroczył wzrost produkcji. Według indeksu PMI zakupu, co odzwierciedla dynamikę rozwoju przemysłu wzrosła do około 52,6, a wskaźnik skali wyjściowej też jest więcej niż pięć. Specjaliści Markit zebrać ogłoszenia informacyjnego dwie rzeczy. Zwiększone zapotrzebowanie świeże nowe modele samochodów w Europie i poza nią. Oraz pozytywny wpływ na zmniejszenie kosztów.

Dzieje się tak pomimo faktu, że liczba sektora usług w Europie skuteczności, podobno spadła do najniższego poziomu od września. W ciągu dwóch lat. Markit opinii na ten temat ukaże się w środę.

Czytaj więcej:
pożyczki na dowód osobisty od 18 lat;
pożyczka na oświadczenie skok;