W Warszawie, 4. lat system wypożyczalni rowerów Veturilo, z których użytkownicy byli 400 tysięcy Polaków

05081611W ostatnich latach wielu mieszkańców krajów europejskich wolą przejść z samochodów na rowery, i to nie przypadek, ponieważ ich zdaniem ta forma transportu najbardziej wygodny i ekonomiczny.

Po tym wszystkim, aby udać się na wycieczkę rowerową, z wyjątkiem ćwiczeń, nie trzeba wypełnić go z paliwa, spalin, które zanieczyszczają atmosferę powietrza.

Dodatkowo napęd ten jest bardzo przydatny dla zdrowia ludzkiego, to nic dziwnego, wiele obiektów sportowych są zainstalowane rowery stacjonarne. Może dlatego, że to już 4 rok w Warszawie, wynajem rowerów Veturilo systemu, w którym cały czas około 400 tysięcy klientów miało rowery zatrudnić prawie siedem milionów razy.

Cztery lata temu, została odkryta 55 wypożyczalni stacje, w których mieszkańcy polskiego kapitału zostało zrealizowane tylko 1000 rowery, ale ze względu na fakt, że zwiększona ilość obu stacji i wypożyczalni rowerów, obecnie w Warszawie, są każdego roku 205 stacji i 3000 rowerów. Ale to nie jest limit, ponieważ w przyszłym roku planowane jest otwarcie kolejnych stu punktów wypożyczalni rowerów, a niektóre z nich będą miały dla rowerów wynajęcia dziecięcych, a także podwójne.

Czytaj więcej:
pożyczka na samochód przez internet;
pożyczki sms od 18 lat;
pożyczki prywatne bez BIK KRD przez internet;
Bust Size kupić w Polsce;
prywatna pożyczka podatek;