W Zatoce Gdańskiej zostanie wybudowany terminal LNG

We wszystkich krajach europejskich, wiele uwagi poświęca się rozwojowi trybie przyjaznym dla środowiska transportu, która jest coraz bardziej popularny wśród kierowców.

Polska nie jest wyjątkiem, ponieważ rząd robi wszystko, co możliwe, aby upewnić się, że ten rodzaj transportu stał się priorytetem, który oferuje dużą liczbę stacji dla właścicieli samochodów ładowania z silnikiem elektrycznym.

Ponadto w kraju istnieje więcej samochodów działających na LPG, których właściciele nie tylko zaoszczędzić pieniądze podczas tankowania, i to nie licząc faktu, że samochód jest znacznie mniejsze zanieczyszczenie powietrza.

Gdy stało się znane na budowę pływającego terminalu skroplonego gazu ziemnego, który planowany jest do zainstalowania w Zatoce Gdańskiej, Unia Europejska przeznaczy ponad milion euro dla tego projektu.

Według wstępnych danych, koszt budowy będzie kosztować prawie dwa miliony euro. Po realizacji tego projektu jest nadzieja, że ​​sytuacja na środowisko nie tylko w Polsce, nogi i inne kraje europejskie poprawi się radykalnie.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Wałcz;
Szybkie pożyczki Białogard;
Szybkie pożyczki Goleniów;
Szybkie pożyczki Gryfino;
Szybkie pożyczki Nowogard;