Warszawa będzie budowany wieżowiec wysokość trzystu dziesięciu metrów, który będzie najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej

150601611Wszyscy mieszkańcy Polski będą mogli być dumni z tego, choć nie wszędzie, ale wśród wszystkich krajów europejskich, mają najwyższy budynek ma zostać zbudowany w kraju.

Ten wieżowiec, wysokość trzystu dziesięciu metrów, powstanie w Warszawie w centralnej części miasta, w pobliżu dworca kolejowego. Władze stolicy Polski już zatwierdziła projekt, zgodnie z którym planowane jest rozpoczęcie budowy w tym roku i zakończyć pracę w ciągu dwóch lat. Obecnie w Polsce, najwyższy budynek jest uważany za Pałac Kultury i Nauki, który jest również w Warszawie.

Ten czterdziestu dwóch kondygnacji wysokość budynku prawie dwieście czterdzieści metrów, został zbudowany w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, więc mieszkańcy nazywa się „Seven Sisters„. Jeśli chodzi o UE, jest obecnie uważana za tytuł najwyższego budynku należy do «The Shard„, który jest w stolicy Wielkiej Brytanii. Jego wysokość wynosi trzysta metrów i sześćdziesiąt centymetrów, co oznacza, że zaledwie kilka centymetrów brakuje w tym budynku może posiadać najwyższą poprzeczkę. Ale, co najważniejsze do przestrzegania budowa nie jest najważniejsza prowadzenia wysokości wszystkich technologii, które zostały zbudowane za wiarygodne.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Ziębice;
pożyczki bez zaświadczeń Lwówek Śląski;
pożyczki bez zaświadczeń Środa Śląska;
pożyczki bez zaświadczeń Pieszyce;
pożyczki bez zaświadczeń Chorzów;