Wiek emerytalny nie będzie ograniczone do obywateli polskich

2202169Wielu obywateli polskich przed osiągnięciem wieku emerytalnego, w wyborach prezydenckich, które odbyły się w ubiegłym roku, zdecydował się oddać swoje głosy na rzecz Andrzej Duda, którego wybory Program był punkt, że kwestia obniżenia wieku emerytalnego zostanie rozwiązany w ciągu roku, zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Jednakże, biorąc przewodnictwo przy wsparciu tych wyborców, głowa państwa nie spieszy się spełnić wcześniejsze obietnice, które według niego mają być zakończone w ciągu trzech miesięcy od początku panowania kraju.

W odniesieniu do tego, co się dzieje mówił szef polskiego Finansów, który powiedział, że nie miał umowę z prezydentem na temat projektu, w związku z tym nie zostały uwzględnione środki z budżetu państwa na jego realizację. Według ministra gospodarki kraju, stwierdzono, że dla rozwiązania tego problemu będzie wymagało ogromnej ilości pieniędzy, gdyż cztery lata po wejściu w życie tej reformy będzie konieczne, aby przeznaczyć około jedenaście miliardów złotych rocznie, a takie pieniądze w skarbcu państwa nie istnieje ,

Czytaj więcej:
Węgrów;
Brwinów;
Milanówek;
Grójec;
Łomianki;