Większość miasta rowerowa w Europie był polskim miastem Gdańsk, który otrzymał ten tytuł za drugi rok z rzędu

06061611W ostatnich latach wiele osób z różnych krajów zaczęli korzystać z roweru do transportu i nie jest zaskakujące, gdyż, poza tym, że ta forma transportu najbardziej przyjazny dla środowiska, ma pozytywny wpływ na ludzkie zdrowie.

Ponadto, oprócz aktywności fizycznej, które trzeba wydać pedały skrętnych, koszty materialne nie są wymagane w przypadku benzyny i innych paliw. Ostatnio w Polsce przeszedł zawodów European Challenge na rowerze, który został zdefiniowany „Miasto rowerowej w Europie.”

Taki był polskim miastem Gdańsk, pozostawiając pięćdziesięciu dwóch europejskich miastach, a w ubiegłym roku, był również liderem, więc jest to jego drugie zwycięstwo. W ciągu ostatniego miesiąca wiosny ponad cztery tysiące rowerzystów Gdańsk jechał prawie osiemset trzydzieści tysięcy kilometrów, podczas gdy zawodnicy metropolitalnych ten wynik jest tylko trzysta tysięcy. Spośród wszystkich gdańszczan, którzy brali udział w tych wyścigach, jego rekord pokazał Krzysztof Makulsky, całkowitą opłatę, która wyniosła cztery tysiące trzysta kilometrów.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Przemyśl;
pożyczki bez zaświadczeń Rzeszów;
pożyczki bez zaświadczeń Zdzieszowice;
pożyczki bez zaświadczeń Głuchołazy;