Większość Polaków głosowała przeciwko przyjmowaniem uchodźców

16091610We wszystkich krajach Unii Europejskiej jest obecnie jednym z problemów jest to niekończący się strumień uchodźców z krajów, gdzie występują konflikty zbrojne.

Według statystyk, po badaniu mieszkańców Polski okazało się, że ponad połowa respondentów sprzeciwia się ich kraj gościł uchodźców.

Tych obywateli, którzy byli za udzieleniem azylu dla ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu, uzgodnione na ich tymczasowego zakwaterowania. Polacy, którzy mówią się zdecydowanie przeciwko przyjęciu uchodźców, uzasadnia swoją decyzję, że kraje, które przyjęły przesiedleńców są narażone na akty terroryzmu. Z biegiem czasu, i mogą ulec zmianie tradycji narodowych.

Z jednej strony, jest hojność azylem dla tych, którzy opuszczają swoje domy z powodu działań wojennych, z drugiej strony, mieszkańcy tych krajów, które mają dużą liczbę uchodźców nie czują się bezpiecznie. Jednym z takich przykładów jest fakt, że chłopiec palestyńskiego z pistoletem-zabawką w jednym z portów hiszpańskich przyniósł terror innych.

Czytaj więcej:
pożyczka prywatna inwestor;
pożyczka na sms;
kredyt na samochód z wkładem własnym;
pożyczki na oświadczenie bez bik i krd;
szybkie pożyczki na oswiadczenie;