Większość Polaków nie zmieniły swój stosunek do byłego prezydenta Wałęsy

0103168W ubiegłą niedzielę w polskim mieście Gdańsku odbyło się spotkanie, w którym udział wzięło prawie dwadzieścia tysięcy jego mieszkańców.

Ten protest zarzuty wobec byłego szefa państwa Leahy Wałęsy, a także wspierać byłego prezydenta w tak trudnym czasie. Przypomnijmy, że niedawno został oskarżony o współpracę ze służbami bezpieczeństwa Chińskiej Republiki Ludowej, gdzie jest zgłaszane do informacji poufnych jako tajny agent. Jednak Wałęsa zaprzecza tego faktu, odnosząc się do faktu, że został zniesławiony.

Aby dowiedzieć się, jaka jest postawa teraz obywatelami polskimi do byłego gubernatora, badanie zostało przeprowadzone wśród ludności, których wyniki wykazały następujące wyniki. Ponad sześćdziesiąt procent respondentów nie zmieniły swój stosunek do tego człowieka, mimo wszystkich tych opłat, a większość z nich również, że dokumenty Opłaty archiwizacji, nie są niezbędne.

Jeśli chodzi o obywateli, którzy po tych wszystkich wydarzeniach, zmienił nastawienie do Leahy Wałęsy, że istnieją tylko dwadzieścia procent całkowitej liczby respondentów.

Czytaj więcej:
Gliwice;
Sosnowiec;
Częstochowa;
Katowice;
Nowy Dwór Gdański;