Wirtualna wycieczka po Muzeum Żydów Polskich

010216-3Ostatnio, Muzeum Żydów Polskich POLIN, za pomocą Google Street View, został stworzony na wirtualną wycieczkę po stolicy Polski, która może sprawić, bez wychodzenia z własnego domu.

Podczas podróży po ulicach różnych obszarach przedwojennej Warszawy, można usłyszeć rozmowy w języku Żydów Polskich. Dzięki nowoczesnym sprzętem, Muzeum był w stanie pokazać życie polskich Żydów, od XVI wieku do lat czterdziestych ubiegłego wieku, kiedy wszyscy mieszkańcy stolicy Polski, około pięćset tysięcy ludzi, ludność była żydowska.

Były dyrektor Muzeum poświęconą badaniom wartości historyczne Żydów polskiego pochodzenia, Jolanta Gomuła powiedział, że wycieczka została stworzona dla wielu obywateli świata, którzy marzą, aby dowiedzieć się jak najwięcej o historii polskich Żydów, którzy byli w stanie to zrobić przez Internet ponieważ w czasie wojny zniszczono ich świat, i od dawna w gruzach. Podobnie jak w projekcie poświęconym tysiącletniej historii narodu żydowskiego, zwiedzanie wirtualne «Warszawa Warsze» każdy może zobaczyć bezpośrednio w domu. To wystarczy, aby odwiedzić serwis GoogIe CuIturaI Institute i jest odpowiedni projekt pick.

Ciekawe posty:
pożyczki z komornikiem bez BIK i KRD;
szybka pożyczka dla zadłużonych bez BIK;
pożyczki bez BIK firmy;
pożyczka bez BIK dla bezrobotnych;
pożyczka z banku bez BIK;