„Wisła za Połowę” – 50% oszczędności

1911161Zawsze chciałem odwiedzić Warszawę, ale nie mieli okazji lub czasu? W tym przypadku, w ten weekend – idealny czas, aby rozwiązać ten problem.

Faktem jest, że w tych dniach w stolicy, rozpoczął kampanię o nazwie „Wisła za Połowę.” Jest to wyjątkowa oferta dla mieszkańców i odwiedzających miasto turystów, który pozwala odwiedzić wszystkich najciekawszych miejsc w mieście, spędzając 50% mniej pieniędzy niż zwykle. Akcja ta prowadzona jest od ponad roku i stał się swego rodzaju tradycją dla wielu turystów, którzy przyjeżdżają do Warszawy do wypoczynku i rozrywki.

Pos Według organizatorów, w roku 2016 liczba różnych przedmiotów, uczestniczący w akcji, znacząco wzrosła. Oprócz restauracji i kawiarni, a także z udziałem wiodących hoteli oraz centrach handlowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych miejsc, które oferują 50% zniżki na swoje usługi w ramach tego programu, możliwe będzie wyjaśnienie wisla.pl witrynę. Ponadto, wiele z ulic wielkich miast napisali reklamy, w których lista wszystkich uczestników.

Czytaj więcej:
kredyt na samochód dla firm;
pożyczka na dowód osobisty bez zaświadczeń;
pożyczka na dowod bez zaświadczeń o dochodach;
pożyczka na dowod bez BIK i zaswiadczen ;
pożyczki na dowod od reki ;
szybki kredyt bez zaswiadczen i bik;
szybkie pożyczki bez bik forum;