Władze Lotniska Chopina zamierzają otrzymać odszkodowanie z winy człowieka, którego trzeba było ewakuować pasażerów

07041610Jednym z najlepszych lotnisk w stolicy Polski jest uważany Lotnisko Chopina, w budynku, w którym pasażerowie nie mogą tylko czekać na lot, ale również odwiedzić liczne kawiarnie, restauracje, a nawet skorzystać z usług krajowych salonach usługowych.

A teraz wyobraź sobie, nie tylko pasażerów, ale także cały personel musiał pilnie ewakuować, władze lotniska otrzymał anonimowy telefon o wydobycie budynku. Po ostrożnym audytu ta informacja nie jest potwierdzona, jednak więcej niż kilkanaście samolotów latać w różnych kierunkach, musiało zostać przełożone, który stworzył niedogodności dla pasażerów.

Ponadto władze lotniska twierdzi, że według wstępnych szacunków, ponieśli straty w dziesiątkach tysięcy złotych, które wymagają, aby odzyskać od sprawcy, który poinformował o fałszywe informacje. Chcą też, aby nie tylko nazwę, ale zdjęcie mężczyzny zostały opublikowane we wszystkich mediach. Nawiasem mówiąc, policja w tym samym dniu i zatrzymany anonimschika znaleziony, to okazało się trzydzieści lat, którzy mogą zdobyć osiem lat więzienia.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Brzeg Dolny;
Szybkie pożyczki Strzelin;
Szybkie pożyczki Wołów;
Szybkie pożyczki Trzebnica;
Szybkie pożyczki Chojnów;