Wśród 35 miast w Europie, które są uważane za niskie dla turystów, Praga jest 4 miejsce

1907169Praga od dawna uważane za jedno z najpiękniejszych miejsc, gdzie wielu turystów marzą, aby spędzić swój urlop, aw czeskich obywateli i gości zagranicznych.

Nie jest to zaskakujące, ponieważ w Pradze oferuje wiele atrakcji, które odwiedzający zostanie zapamiętany na długie lata.

Poza tym, jak się okazało, stolicy Czech jest jednym z miast, które są najbardziej dostępne dla wielu turystów, jak wakacje tutaj, będzie znacznie tańsze niż w wielu innych krajach.

Dane te stały się znane po opublikowaniu rankingu najtańszych miast w Europie, gdzie można spędzić pobyt turystyczny. Podstawa do porównania rozpuszczono całkowitą liczbę środków, które turystycznych zużytych podczas wakacji w tych miast. Na liście znalazły się następujące wskaźniki zakwaterowanie, hotel klasy średniej, koszt biletów na wizyty w muzeum i aby wycieczki w mieście, a także transport publiczny i obiad dla dwóch osób, w tym napoje. Wśród 35 miast w Europie, którzy byli uczestnikami tej oceny, Praga dostał 4 miejsce, tracąc tylko dwa miasta w Polsce i jeden z Litwy.

Czytaj więcej:
pożyczka do domu Bielsk Podlaski;
pożyczka do domu Augustów;
pożyczka do domu Łomża;
pożyczka do domu Suwałki;
pożyczka do domu Białystok;