Wśród Europejczyków, otyłych, Polacy są na piątym miejscu

29061611Nie jest tajemnicą, że nadwaga jest nie tylko zepsuć postać mężczyzny, ale również stwarza wiele problemów zdrowotnych.

Po tym wszystkim, osoby otyłe są bardziej powszechne choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca, a ponadto osoby te są znacznie trudniejsze do chodzić, ponieważ nie jest duszność. Niestety, w ostatnich latach kraje europejskie coraz więcej ludzi stać obserwowana otyłych. Polska nie jest wyjątkiem, w rzeczywistości, ten kraj jest na piątym miejscu na liście krajów europejskich, liczba mieszkańców ma nadwagę.

Wśród starszego pokolenia, jedna czwarta Polaków ma taki problem, że według statystyk, wystąpić ze względu na siedzący tryb życia. Wiele osób woli spędzić wieczór lub dzień przed telewizorem lub komputerem, zamiast wizyty na siłowni lub po prostu wybrać się na spacer po ulicach wielkich zewnątrz. Większość Europejczyków chude uważane mieszkańców Holandii i Austrii i na całym świecie, liczba ta odnosi się do ludzi z Japonii, gdzie otyłość dotyka jedynie 3% ogółu ludności kraju.

Czytaj więcej:
pożyczka do domu Bochnia;
pożyczka do domu Nowy Targ;
pożyczka do domu Olkusz;
pożyczka do domu Chrzanów;
pożyczka do domu Oświęcim;