Wszystkie psy domowe są wprowadzane do bazy danych DNA

0502169Jak miło, gdy w weekend, spotkanie z całą rodziną wybrać się na spacer w parku dla jakiegoś świeżego powietrza, cieszyć się naturą i uciec od rutyny w domu.

Co zatem jest rozczarowany, gdy wśród klombów widać odchody pozostawione przez psy, które są produkowane na spacer. Oczywiście, aby znaleźć zaniedbania właściciela psa, raczej trudne, ponieważ w ostatnich latach niemal każdy dom zamieszkany przez te zwierzęta. Dlatego też, w jednym z miast w Hiszpanii, postanowiliśmy stworzyć bazę danych DNA wszystkich psów, które nie są bezdomni, ponieważ nie było powodów.

W tym roku wszyscy obywatele, którzy prowadzą te czworonożnych przyjaciół są zobowiązani do zachowania w fartuchu lub ślinie psa do jego dane zostały zapisane w bazie danych DNA. Dlatego też, jeżeli inspekcja stwierdziła, że ​​odchody pozostały dokładnie ten pies, właściciel będzie musiał zapłacić grzywnę w wysokości ponad dwustu euro, a zapłacić za analizę należy przeprowadzić w celu ustalenia zwierzęcia. Władze miejskie nadzieję, że w ten sposób można uzyskać właścicieli psów do sprzątania po swoich ulubieńców.