Wyniki spotkania prezydentów Polski i Iraku

Jak wiadomo, podczas spotkania prezydentów Polski i Iraku, które odbyło się w Warszawie, można było zgodzić się na wiele kwestii, w tym związanych z rozszerzeniem stosunków handlowych między oboma krajami.

W najbliższej przyszłości ministrowie rolnictwa podpiszą dokumenty, zgodnie z którymi uregulowane zostaną dostawy wołowiny i drobiu do Iraku.

W ciągu ostatniego roku polskie firmy rolne przesłały do ​​Iraku produkty spożywcze o wartości 28 milionów euro, wśród których szczególne miejsce zajmują produkty mleczne, a mianowicie ser twarogowy i sery różnych odmian. Ponadto przedstawiciele polskich firm będą promować wprowadzanie nowych technologii w rozwój przemysłu irackiego.

Taka współpraca pozwoli nam osiągnąć nowy poziom gospodarczy dla obu państw, nie wspominając już o tworzeniu dodatkowych miejsc pracy. Warto zauważyć, że wśród krajów Unii Europejskiej Polska zajmuje obecnie pierwsze miejsce w eksporcie produktów rolnych, które ze względu na wysoką jakość i niskie ceny są bardzo poszukiwane.

Czytaj więcej:
pożyczki Jelenia Góra bez zaswiadczen;
pożyczka chwilówka Legnica;
pożyczka gotówkowa Lubin;
pożyczki prywatne Oleśnica;
Szczecin pożyczki pozabankowe;