Ze względu na dokładnej kontroli pojazdów, zmniejszenie liczby osób na granicy polsko-rosyjskiej

08061612Ostatnio, na granicy między Polską a Rosją doświadczyło dużej liczby ludzi, którzy chcą dostać się do tego lub tego kraju.

Jednak w ostatnich latach przepływ pasażerów zmniejszyła się znacznie, szczególnie widoczne było to zaledwie kilka dni temu. Jeśli pod koniec maja tego roku przekroczył granicę więcej niż piętnaście tysięcy ludzi, na początku czerwca, liczba takich osób zmniejszyła się o dwa tysiące osób. I ten trend zaobserwowano konsekwentnie, kiedy każdy dzień liczba osób na granicy polsko-rosyjskiej jest zmniejszona o nie mniej niż trzy tysiące.

Najprawdopodobniej jest to spowodowane faktem, że w ciągu ostatnich dni wykonane dokładną kontrolę bagażu transportowanej przez granicę drogą. Celnicy wyjaśnić te zmiany w zasadach kontroli tak, aby działać zgodnie z rozkazami przełożonych. Spadek ruchu pasażerskiego w tych granicach, jak nie ma wpływu na czas, że turyści mają spędzić czekając kolejki. Czasem utrzymywał się na punkcie kontrolnym przez ponad dwie godziny, aby ich samochód został skontrolowany i są upoważnione do któregokolwiek z tych państw.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Nowa Dęba;
pożyczki bez zaświadczeń Lubaczów;
pożyczki bez zaświadczeń Leżajsk;
pożyczki bez zaświadczeń Nisko;
pożyczki bez zaświadczeń Ropczyce;